MÖBLER / Bord / Damskrivbord 7143277
nr 714 3277
Damskrivbord
Nyrokoko, längd: 90, djup: 54, höjd: 113
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
950 kr
måndag 12 september 2011
kl 19:22:01
900 kr